Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Kryształowa

Kryształowa, Duchnice, mazowieckie

  • 1 270 000 zł
  • 139 m²
  • 9 136,69 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Dominikows...

Skontaktuj się

Dom, ul. Kryształowa

Kryształowa, Duchnice, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 270 000 zł

139 m²

9 136,69 zł/m²

Dom, ul. Kryształowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 270 000 zł 139 m² 9 136,69 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
472 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

472 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 270 000 zł (9 136,69 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Duchnice)
  • Charakterystyka domu 139 m² (122 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje (1 sypialnia), 1 łazienka
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2026
  •   materiał budowy: cegła
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Działka: 472 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, szambo; ogrzewanie: własne
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: EURO DOM BP, zaktualizowane: 13.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż oferowany jest skrajny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 139 m² z garażem w bryle budynku. Powierzchnia użytkowa wynosi 122 m². Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 472 m² w miejscowości Duchnice, w gminie Ożarów Mazowiecki.

Budynek jest w trakcie realizacji w standardzie deweloperskim. (...)

Agent

Piotr Dominikowski

786 248...

786 248 474

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Dominikowski

786 248...

786 248 474

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.